Trzy zalety korzystania z kamery GoPro

Trzy zalety korzystania z kamery GoPro

GoPro to pierwsza kamera określona mianem ActionCam, która umożliwiła nagrywanie wideo wysokiej jakości, dedykowana głównie  sportowcom ekstremalnym. I choć nowe modele stale są udoskonalane,  to właśnie pierwowzór wyznaczył standardy dla poręcznych i wytrzymałych aparatów cyfrowych. Oto trzy główne powody, dla których warto postawić na GoPro.

GoPro niezawodne w akcji!

Producenci GoPro całkowicie poświęcili efekty swojej pracy miłości do sportów ekstremalnych i dynamicznych akcji. Dzięki temu, że od początku podążali za jasnym celem, dedykując swój produkt konkretnej grupie odbiorczej, realnie udało im się stworzyć najlepsze urządzenie do nagrywania dynamicznych ujęć. Małe kamery cyfrowe GoPro łączą maksymalną jakość nagrywania i przetwarzania obrazu z minimalnym rozmiarem i wagą. Dzięki temu mieszczą się w kieszeni, na kasku ochronnym czy kierownicy roweru, do tego dochodzi ekstremalna odporność na wstrząsy i różne opcje montażu, które pozwalają uchwycić wszystkie możliwe perspektywy sportów akcji – w formie wideo lub zdjęć. Czego chcieć więcej...?

GoPro – tak szybkie, jak tylko można

Jako kamera typu ActionCam, GoPro cechuje ponadprzeciętna szybkość fotografowania oraz brak drgań w przypadku filmów. Te dwie cechy sprawiają, że wielu z nas sięga po nie jeszcze chętniej, nawet gdy w tym samym czasie w naszym plecaku znajduje się bezlusterkowiec czy lustrzanka. GoPro im dorównuje, a ponadto jest tańszy, wytrzymalszy, nie wymaga zmian obiektywu i łatwiej go transportować. Jednak najważniejszym argumentem przemawiającym za GoPro jest wysoka jakość obrazu i szybkość przetwarzania danych. Każdy nowy model GoPro charakteryzuje się wyższą rozdzielczością ujęć i większą liczbą klatek na sekundę. Najnowsze modele zaopatrzone są w procesory, które są w stanie zarejestrować do 240 klatek na sekundę, w jakości HD!

GoPro jest dla każdego

Równie istotna, szczególnie dla laików dopiero rozpoczynających swoją przygodę z nagrywaniem relacji i doświadczeń sportowych, jest prostota obsługi kamery GoPro. Kamerę tę naprawdę łatwo opanować – nawet pod wodą! Ponadto kamera GoPro – zupełnie jak Twój telefon – pozwala użytkownikom na edycję nagranych filmów i umieszczanie ich w sieci, na przykład na kanale YouTube. GoPro posiada wspierającą je aplikację, dzięki której prześlesz nagranie bądź serię zdjęć na swój smartfon lub tablet, gdzie z łatwością zmontujesz shorty, na przykład na TikToka, Instagrama czy Facebooka. Szukając pomysłu na prezent dla nastolatka, pomyśl o tym przy kolejnej okazji.