Jak upewnić się, że hurtowni warto zaufać…?

Jak upewnić się, że hurtowni warto zaufać…?

Szczególnie w przypadku elektryki oraz artykułów budowlanych i wykończeniowych odnalezienie zaufanego dostawcy materiałów stanowi podstawę udanej pracy. Jej efektywność ma wpływ na bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich domowników oraz długowieczność instalacji. Jakie kroki podjąć, by chociażby hurtownia z kablami, którą wybierzemy, okazała się najlepsza...?

Skorzystaj z porównywarki i portali społecznościowych

Choć porównywarki sieciowe najczęściej kojarzą nam się z poszukiwaniem najtańszych i najlepszych jakościowo produktów, te najpopularniejsze – jak, przykładowo, Ceneo – w zakresie swojej działalności dają możliwość również porównywanie sprzedawców. Nic nie stoi na przeszkodzie, by posortować wyniki wyszukiwania dowolnego produktu nie tylko według ceny, ale również według kryterium, jakim jest liczba gwiazdek, którą otrzymali sprzedawcy oferujący dany produkt. Ocenie może podlegać każda działalność, również zajmująca się branżą remontową raz elektryczną, na przykład hurtownia z kablami. Także popularne serwisy sprzedażowe jak Allegro czy Vinted wprowadziły system ocen z możliwością pozostawienia komentarzy. Te najczęściej dotyczą zgodności opisu z towarem, szybkości realizacji usługi oraz kwestii rozwiązywania sporów i relacje z procedur reklamacyjnych.

Instalacje fotowoltaiczne Legnica? Zapytaj znajomych!

Nie od dziś wiadomo, że jedną z najbardziej cenionych i skutecznych metod marketingowych jest ta, na którą sprzedawca ma nikły wpływ, a którą tworzą klienci, czyli... tak zwana poczta pantoflowa. Bez znaczenia, czy interesuje Cię hurtownia z kablami, czy sklep z farbami epoksydowymi, a może usługi takie jak instalacja fotowoltaiczna. Legnica to tylko przykład miasta, w którym znajdziesz zarówno gros usługodawców, jak i bliskich, czy nawet sąsiadów, którzy chętnie polecą Ci konkretny produkt oraz sprzedawcę. Warto brać ich zdanie pod uwagę!

Profile społecznościowe, opinie Google – czytaj i wystawiaj

Jeśli nie w porównywarce internetowej, komentarze i opinie zarówno zadowolonych, jak i neutralnych czy zawiedzionych klientów najczęściej publikowane są z wykorzystaniem serwisu Google (Google Map, przewodnicy Google etc) oraz na portalach społecznościowych (Facebook, Instagram) usługodawców i sprzedawców – tam także warto ich szukać. Pamiętaj również o tym, by po zakonczeniu realizacji usługi również wystawić swoją opinię na temat konkretnego usługodawcy. Gwarantujemy, że nie będzie ona niczym zbędnym – za to na pewno pomoże kolejnym inwestorom w podejmowaniu właściwych decyzji.